همه چیز در خصوص پارچه تریکو

همه چیز در خصوص پارچه تریکو

1400/3/10

نکات مهم در مورد اینکه چرا پارچه تریکو یک انتخاب عالی است

 1. پارچه تریکو چیست؟

اصطلاح "تریکو" به نوع خاصی از پارچه گره خورده مربوط می شود. در اصل سبک است. پارچه تریکو ترکیبی از الیاف و ترکیبات الیاف است. اختلاط پارچه های طبیعی و مصنوعی امری غیرمعمول نیست. الیاف مصنوعی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد موارد زیر است:

  • استات
  • نایلون
  • پلی استر
  • سه استات

با این حال ، پایه الیاف به ترتیب با نایلون و اسپندکس تزریق می شود ، برای ثبات و انعطاف پذیری. پنبه ، ابریشم و پشم ترجیح داده نمی شوند ، اما آنها همچنین با پارچه های دیگر مخلوط می شوند و  به اصلاح سه قلوه ای فوق العاده ایجاد می کنند.

 

 جهت مشاهده و خرید انواع پارچه از پارچه فروشی نقشینه پارسی کلیک کنید. 

 

2.پارچه تریکو چگونه ساخته می شود؟

برای ایجاد یک پارچه تریکویی خوب از روش تار و پود استفاده شده است. با استفاده از دستگاه بافندگی ، نخ های موازی طولانی ابتدا کشیده می شوند. پس از آن ، رشته های مجاور به طور استراتژیک در اطراف هر یک از رشته های موازی حلقه می شوند. این تکنیک منطقا ظاهر منحصر به فردی را فراهم می کند. دنده های عمودی در جلو دیده می شوند. در همین حال ، دنده های افقی به طور مناسب در پشت دیده می شوند.

3.پارچه تریکو ضد آب است؟

پارچه تریکو اغلب به عنوان ماده آستر استفاده می شود و می تواند از هر نوع الیاف طبیعی یا مصنوعی ساخته شود. با این وجود مقاومت کمتری در برابر آب و باد نسبت به نمونه های نایلون و پلی استر دارند و باعث می شود که بند پا در لباس های ورزشی گاه به گاه یا سبک که شامل شرایط آب و هوایی شدید نیست ترجیح داده شود.

پارچه تریکو ضدآب

4.چرا پارچه تریکو متمایز است؟

بافت پارچه تریکو در مقایسه با انواع دیگر پارچه کاملاً متفاوت است.

 چرا؟ زیرا که از طراحی گره خورده ای برخوردار است. الیاف به صورت طولی در حال اجرا هستند ، اما به دنبال الگوی نخ نیز بین آنها حلقه می شوند. ظاهر نهایی پارچه ای محکم و در عین حال نرم به نظر می رسد. این پارچه برای تعدادی از پروژه ها و برنامه ها کاملاً مناسب است.

    4.کاربردهای محبوب بیشتر پارچه تریکو چیست؟

پارچه تریکو در خیاطی آسترهای جعبه جواهرات ، ظروف نگهداری لباس و تکه های چمدان ضروری است. از آنجا که غیر کشسان است ، می توان انتظار داشت که شکل خود را برای مدت زمان طولانی تری نگه دارد یا حفظ کند. وقتی کانتینر قدیمی شد ، آسترها به راحتی بلند نمی شوند و آویزان نمی شوند. بنابراین ، به طور کلی ، یک پارچه سه تایی عملاً سنگین است. حتی با استفاده مکرر ، به دلیل فرسودگی نرمال به راحتی فرسوده نمی شود.

پارچه آستری تریکو

پارچه تریکو نیز در تهیه لباس زیر زنانه کاملاً یکپارچه است. از آنجا که می توان آن را با الیافی تضمین کرد که پشتیبانی و راحتی آن را تضمین می کنند ، یک مارماهی به یک جز vital حیاتی در تولید لباس زیر تبدیل شده است. جدا از توانایی رنگ آمیزی در هر تعداد رنگ جالب ، به بدن امکان تنفس نیز می دهد.

    5.آیا هنگام استفاده از پارچه تریکو نکات خاصی وجود دارد؟

 بله. نیازی نیست که پارچه تریکو را از قبل جمع کنید. با این حال ، باید آن را قبل از دوختن بشویید. شما می خواهید تمام مراحل کارخانه را حذف کنید. پس از آن ، باید در شناسایی قسمت جلوی پارچه احتیاط بیشتری داشته باشید. این قسمت با دنده های عمودی است. وقتی سرانجام برش و دوختید ، قسمت جلویی آن باید رو به بیرون باشد. استفاده از نخ پلی استر در دوختن تریکوت مصنوعی نیز به همین ترتیب توصیه می شود.

حتی اگر یک پارچه تریکو با دوام بودن ثابت شده باشد ، شما هنوز هم باید از آن مراقبت کنید. از ماشین لباسشویی برای شستن و خشک شدن صحیح آن استفاده کنید. همچنین در اتو کردن آن حتماً از حرارت خیلی کم استفاده کنید.

 

 

 جهت ارتباط با بخش فروش از طریق شماره تلفن های درج شده با ما در ارتباط باشید.