گالری نقشینه پارسی

1400/2/25

کسب و کار اینترنتی 

تقریباً می‌توان گفت: امروزه هر آن چیزی را که نیاز داشته باشید، می‌توانید از طریق اینترنت سفارش دهید. امروزه شاهد آنیم که کسب‌وکارهای سنتی و فیزیکی کم‌کم وارد بستر اینترنت و فضای کسب و کار اینترنتی می‌شوند. کسب‌وکارهایی که هیچ‌کس روزی فکر نمی‌کرد بتوان آن‌ها را وارد بستر اینترنت کرد. کسب‌وکارهایی مانند سوپرمارکت اینترنتی، نانوایی اینترنتی و پارچه فروشی اینترنتی ایده‌های بسیار عجیب که امروزه درآمد بسیار بالایی بدست می‌آورند.


  جهت مشاوره خرید پارچه با شماره ۰۲۱۲۲۷۰۹۰۶۳ تماس حاصل فرمایید.  

 

کسب و کار اینترنتی واژه‌ی جالبی است که این روزها از هر گوشه و کنار شنیده می‌شود. امکان ندارد کسی در اطراف شما ایده‌های درزمینهٔ راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی در سر نپرورانده باشد. در این مقاله می‌خواهیم همه‌چیز را در مورد  گالری پارچه نقشینه پارسی و خرید  غیر حضوری آن از ‌تمامی جوانب آشنایی پیدا کنید.

 مدل جدید کسب و کار آنلاین، مدل بازارچه‌ای است. به عبارتی ساده‌تر فرض کنید شرکتی یک بازارچه فیزیکی طراحی می‌کند. در این بازارچه غرفه‌های متعددی وجود دارد که در هر غرفه شرکتی به فروش محصولات خود می‌پردازد.

 

  جهت خرید عمده با شماره ۰۹۱۲۵۸۰۴۶۸۲ ارتباط های لازم را برقرار کنید.  

مجموعه نقشینه پارسی

مجموعه گالری پارچه نقشینه پارسی با مدیریت خانم میلانی با بیش از هشت سال فعالیت حضوری با دو شعبه واقع در تجریش و بازار بزرگ تهران در سال 1399 فروش اینترنتی خود را در حوزه وب آغاز کرده است و در نظر دارد با در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیق درباره انواع پارچه و ارائه مقالات ترجمه شده و شخصی نویسی شرایط بهترین خرید و راهنمایی های ممکن را برای مشتریان به صورت حضوری برای ساکنین تهران و اینترنتی در سراسر ایران مهیا سازد.
گالری نقشینه پارسی یکی از بهترین پارچه سرا های منطقه 1 (تجریش) می باشد که همچنین وارد کننده مستقیم و بدون واسطه انواع پارچه از کشورهای ترکیه،چین و هند می‌باشد.
هدف مجموعه ما همواره کسب رضایت مشتریان و کمک در انتخاب پارچه مناسب در جایگاه و فصل بخصوص می‌باشد در همین راستا امکان عودت هر کالایی تا ۷۲ ساعت بعد از دریافت امکان پذیر می‌باشد.
در ضمن برند شال و روسری مجموعه نقشینه پارسی با نام تجاری نقشینه اسکارف واقع در بازار جعفری تهران فعال و امکان خرید حضوری و اینترنتی از طریق وب سایت و صفحه اینستاگرام فراهم می‌باشد.


   جهت خرید شال و روسری با شماره همراه ۰۹۱۹۰۱۷۳۷۴۲ تماس حاصل فرمایید.